Altis CRO Hakkında

ALTİS CRO
20. YIL
2001

Altis CRO Kuruldu

Altis CRO, Dr. E. Mehmet Yusuf tarafından kurulmuştur.

2010

AlfaBeta CRO Kuruldu

Türkiye’nin ilk Biyoistatistik Firması olan kardeş şirketimiz AlfaBeta CRO kurulmuştur.

2015

Servis Çeşitliliğinimizi Arttırdık

Globalleşen sektör karşısında lokal firmaların pazar payının azaldığı dönemde Altis CRO, deneyimi ve farklı bakış açısı ile, servis çeşitliliğini artırmıştır.

2021

15 Şehir

20. yılımızda 15 şehirde hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Altis, 2001 yılından beri ilaç ve biyomedikal endüstriler için yüksek kalitede servis,rehberlik ve ruhsatlandırmada tam çözümler sağlayan bir klinik araştırma şirketidir.

 

Uzmanlığımız Faz1 - Faz4 klinik çalışmalar, gözlem çalışmaları, ruhsatlandırma, ve Klinik Araştırma eğitimleri ile ilgili geniş bir alanı kapsamaktadır.

 

Altis CRO, Klinik araştırmalar kapsamındaki işlerin yürütülmesinde "İyi Klinik Uygulamaları Kılavuzu" ilkelerine göre ilgili mevzuat çerçevesinde sözleşmeli araştırma kuruluşu olarak faaliyet gösterdiği T.C.S.B İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmıştır.

Vizyonumuz

Altis CRO daima iyi klinik çalışmalar yapar. Başarabilirsek, kar ederek, gerekirse, zarar ederek; ama her zaman iyi klinik çalışmalar yapacağız.

Görsel-Vizyonumuz
Görsel-Misyonumuz

Misyonumuz

Etik kurallara bağlı, uluslararası standartlarda hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, klinik araştırmalardaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, yetkin çalışanlarımızın gelişimine önem vererek en büyük sermayemizin çalışanlarımız olduğu bilinciyle insanlığa, bilime ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Altis CRO, 20 yıldan beri ilaç ve biyomedikal endüstriler alanında müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalitede hizmet, eğitimli, iş bilgisi ve teknik bilgisi olan donanımlı kadrosuyla, rehberlik, klinik araştırmalarda tam çözümler sağlayan Türkiye’nin önce gelen sözleşmeli araştırma kuruluşu şirketlerinden biridir. Altis CRO, Dr. Emin Mehmet Yusuf tarafından 2001 yılında kuruldu ve başta sadece iki doktor bir muhasebeci ve bir asistanla klinik araştırma sektöründe hizmet vermekteydi. 2010 yılına gelindiğinde ise Türkiye’nin ilk biyoistatistik firması olan kardeş̧ şirketimiz AlfaBeta CRO kuruldu. Takvimler 2015 yılını gösterdiğinde globalleşen firmaların Pazar payının azaldığı dönemde Altis CRO, deneyimi ve farklı bakış̧ açısı ile klinik araştırma sektöründe hizmet çeşitliliğini artırmıştır. 2021 yılında 20. Yılını dolduran Altis CRO ülkemizde 15 şehirde 100'den fazla çalışanıyla birlikte klinik araştırma sektöründe hizmet vermeye ve büyümeye devam etmektedir. Yirmi yıllık bu serüvende on binlerce hastaya ulaşmış ve destek sağlamıştır.  Misyonumuz; etik kurallara bağlı, uluslararası standartlarda hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, klinik araştırmalardaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, yetkin çalışanlarımızın gelişimine önem vererek en büyük sermayemizin çalışanlarımız olduğu bilinciyle insanlığa, bilime ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

 

E. Mehmet Yusuf İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru (MD) unvanını almasının ardından Boğaziçi Üniversitesinden Biyomedikal Yüksek Mühendisliği (MS) derecesi, sonra da Cerrahpaşa Üniversitesinden Biyoistatistik Doktoru (PhD) unvanını kazanmıştır.

Hükümet tabipliği, hastane doktorluğu, işyeri hekimliği, uluslararası ilaç endüstrisi, marka ve patent vekilliği, klinik araştırma yönetimi ve kalite sistemleri alanlarında 30 yıldan fazla iş deneyimine sahip olan E. Mehmet Yusuf, ayrıca Boğaziçi Üniversite’sinde Klinik Araştırmalar konusunda lisansüstü eğitim vermekte ve Akademik Kurs Koordinatörlüğü’nü yürütmektedir. SAKDER’ in kurucularından birisidir.

image
ALTİS
Edirne
ALTİS
İstanbul
ALTİS
Kocaeli
ALTİS
Sakarya
ALTİS
Bursa
ALTİS
Ankara
ALTİS
Konya
ALTİS
Antalya
ALTİS
Mersin
ALTİS
Adana
ALTİS
Kayseri
ALTİS
Sivas
ALTİS
Malatya
ALTİS
Diyarbakır
ALTİS
İzmir
ALTİS CRO
Tıbbi Araştırma Organizasyon Eğitim ve Danışmanlık

Altis, 2001 yılından beri ilaç ve biyomedikal endüstriler için yüksek kalitede servis, rehberlik ve ruhsatlandırmada tam çözümler sağlayan bir klinik araştırma şirketidir.

Uzmanlığımız Faz1 - Faz4 klinik çalışmalar, gözlem çalışmaları, ruhsatlandırma, ve Klinik Araştırma eğitimleri ile ilgili geniş bir alanı kapsamaktadır.

Altis CRO, ülkemizde 15 şehirde 100´den fazla personeliyle paydaşlarına hizmet vermektedir.

00

Şehir

000+

Personel